Nadruki

Standardowo nadruki wykonywane są w kolorach opartych na skali Pantone, na białych powierzchniach. Nadruki na ciemnym podłożu mogą mieć inny odcień i odbiegać kolorystycznie od wzorca, są one wyceniane indywidualnie z konieczności podwójnego nadruku.

W przypadku nie określenia koloru nadruku wg skali Pantone odcień koloru nadruku zostaje dobrany przez pracownika firmy Graff i nie podlega reklamacji.

Projekty graficzne

Prosimy zapisywać w formacie CorelDraw (v. 9 lub niższa) z tekstem zamienionym na krzywe, w przypadku nie posiadania plików w wymaganym formacie prosimy o kontakt, w większości przypadków logotypy do nadruku przystosowujemy bezpłatnie.

Produkcja

Przed przystąpieniem do produkcji każdorazowo wysyłamy do Państwa akceptacji kartę wizualizacji w formie elektronicznej przedstawiającą komputerową symulację proponowanego nadruku.

Rodzaje nadruków:

Grawer laserowy

Odcień znakowania zależy od koloru podłoża, najczęściej jest to biały kolor lub jasno szary, bez wgłębień.
  • Przykładowe realizacje w technice graweru laserowego.
Sitodruk/Tampodruk
  • Przykładowe realizacje w technice sitodruku i tampodruku.
 
Zaprezentowane na zdjęciach loga i znaki graficzne są własnością poszczególnych firm i mają jedynie na celu zaprezentowanie możliwości produkcyjnych.

 

 

Graffpen - długopisy reklamowe

W ofercie tanie długopisy reklamowe, długopisy plastikowe, długopisy z nadrukiem, komplety i zestawy piśmienne, ołówki reklamowe, tanie długopisy reklamowe.

Copyright 2009-2019 by Graffpen. All rights reserved.
Realizacja: www.abacus.pl