O nas

Historia

Firma GRAFF jest firmą rodzinną, istnieje od 2002 roku. Siedziba firmy mieści się przy ul. Odrodzenia 8/7 w Dzierzgoniu woj. pomorskie, na początku działalności firma nasza zajmowała się produkcją reklamy zewnętrznej i usługami poligraficznymi, jednakże wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w roku 2005 poszerzyliśmy swoją ofertę o długopisy i gadżety reklamowe. FHU GRAFF jest właścicielem dwóch serwisów internetowych: graffpen.pl i upominki4u.pl.

Misja

Dla naszej firmy liczy się przede wszystkim jakość wykonanego zlecenia i zadowolenie naszego klienta, dlatego nadruki na oferowanych przez nas długopisach wykonywane są w najnowocześniejszych technologiach dostępnych na rynku.

Cele

Wybiegając w przyszłość staramy się cały czas ulepszać naszą ofertę aby móc sprostać Państwa rosnącym oczekiwaniom. Wierzymy, że w naszej ofercie znajdą Państwo produkty odpowiadające Waszym wymaganiom i staną się one jednym z elementów akcji promocyjnych w Państwa firmach.

Jesteśmy członkami:

Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych i Programu Solidni w Biznesie

Certyfikaty:Zapraszamy do współpracy, zespół graffpen.pl

 

 

Graffpen - długopisy reklamowe

W ofercie tanie długopisy reklamowe, długopisy plastikowe, długopisy z nadrukiem, komplety i zestawy piśmienne, ołówki reklamowe, tanie długopisy reklamowe.

Copyright 2009-2019 by Graffpen. All rights reserved.
Realizacja: www.abacus.pl